Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
notesy klejone z okładką druk online

notesy klejone z okładkąNotesy klejone z okładką

Każdy z nas wie do czego służy notes. Pozwala on na szybkie zanotowanie ważnych informacji czy myśli. Mamy do niego wygodny dostęp, dzięki czemu dla wielu osób jest to gadżet, który wykorzystuje się na co dzień. Właśnie dlatego jest to wspaniały pomysł na materiał reklamowy. Notatnik klejony z okładką świetnie sprawuje się jako codzienna reklama Twojej marki. Wystarczy zaprojektować ciekawe logo na okładce notesu, aby przykuwać oko potencjalnych odbiorców.

Praktyczny gadżet reklamowy na każdą okazję

Notes klejony z okładką pozwala nam na zadrukowanie jego przedniej części, przez co możemy umieścić tam dodatkowe informacje na temat naszego przedsiębiorstwa. Notes to najpowszechniejsze narzędzie do notowania informacji. Jego odpowiednie zadrukowanie pozwala na stworzenie sprytnej reklamy, która każdego dnia będzie przypominać o Twojej marce. Właśnie ten typ gadżetu reklamowego sprawuje się najefektywniej. Notes klejony z okładką jest nie tylko świetnym materiałem reklamowym, ale i również praktycznym nośnikiem informacji.

Notesy klejone z okładką to także świetny pomysł na prezent dla pracowników. Przyda się on podczas każdego spotkania biznesowego. Większość pracowników biurowych korzysta z notesów, dlatego warto zastanowić się nad podarowaniem im własnego z logotypem Twojej marki. Elementy spójnej identyfikacji wizualnej firmy przyciągają uwagę i zapisują się w pamięci każdego potencjalnego odbiorcy.

Wysokiej jakości notesy z twardą okładką

Oferujemy druk notesów klejonych z okładką w 4 różnych formatach (A6, A5, A4, DL). Co więcej, kartki wewnątrz notesu mogą być zadrukowane jednostronnie lub dwustronnie. Klienci mogą wybrać na naszej stronie odpowiedni dla siebie rodzaj papieru, z którego wykonana będzie okładka. W ten sposób możesz dobrać odpowiednie dla siebie parametry notesu. Wybór ilości kartek również należy do Ciebie. Możesz zdecydować się na notes klejony z okładką z 25, 50 lub 100 kartkami.