Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
notesy klejone bez okładki druk online

notesy klejone bez okładkiNotesy klejone bez okładki

Wielu przedsiębiorców decyduje się na notesy klejone bez okładki jako gadżet reklamowy. Jest to niezwykle praktyczny przedmiot, który przydaje się każdego dnia. Nanosząc na notes własne logo sprawiasz, że osoba posiadająca go praktycznie codziennie będzie na logo zerkać. Co więcej, notesy klejone bez okładki mogą być wykorzystywane jako narzędzie pracy w przedsiębiorstwie. Warto więc zdecydować się na ten gadżet jako prezent dla pracowników.

Praktyczny gadżet reklamowy na co dzień

Posiadając przy sobie notes klejony można uchwycić w nim każdą myśl. Oferujemy wysoką jakość notesów, dzięki czemu na długo zachowują one dobrą formę. Jest to ważne w przypadku biurowej pracy, ponieważ bardzo często pracownicy korzystają z tego gadżetu. Przydaje się on podczas spotkań firmowych, czy spotkań z klientami, gdzie musimy na szybko coś zanotować.

Jeżeli chcesz, aby Twoja marka była reklamowana każdego dnia, koniecznie zdecyduj się na notesy klejone bez okładki. Dzięki nim logo firmy będzie trafiało na każde spotkania biznesowe. Notesy te wyróżniają się nie tylko designem, ale również funkcjonalnością. Wykorzystując ten gadżet jesteśmy w stanie zapisać każdy pomysł, informację, czy nawet narysować szkic. Notes klejony bez okładki posiada nieograniczone możliwości!

Notesy klejone bez okładki – unikalny design i niezwykła funkcjonalność

Nasza drukarnia internetowa oferuje wydruk notesów klejonych bez okładki w 4 różnych formatach (A6, A5, A4, DL). Dodatkowo klienci mogą u nas wybrać zadruk jednostronny 4/0 lub dwustronny 4/4. W zależności od własnych preferencji możesz wybrać ilość kartek w notesie (25, 50, 100). Kleimy notesy po krótkim lub długim boku, natomiast spód podklejamy kartonem, aby notowanie było wygodniejsze. Klient może wybrać także prostokątny lub zaokrąglony kształt narożników. Co więcej, oferujemy dziurkowanie kartek, dzięki czemu notatki będzie można bez problemu zamieścić w segregatorze.