Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
książki w oprawie miękkiej druk online

książki w oprawie miękkiejKsiążki w miękkiej oprawie

Obecnie zauważyć możemy coraz większe zapotrzebowanie na wydruk książek. Wiele ludzi chce przelać swoje myśli na papier, dlatego szukają sposobu na stworzenie własnej pozycji. Nasza drukarnia oferuje w atrakcyjnej cenie wydruk książek w miękkiej oprawie. Proces ten wcale nie musi być skomplikowany i kosztowny. Dzięki nowoczesnemu zapleczu drukarskiemu jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej jakości druk.

Książka w miękkiej oprawie to zdecydowanie ekonomiczny oraz nadal profesjonalny sposób na wydanie własnego dzieła. Jest to najczęściej spotykany rodzaj publikacji. Niektórzy decydują się na oprawianie w ten sposób magazynów, katalogów, poradników czy nawet powieści. Jesteśmy w stanie obsłużyć każdego klienta indywidualnie. Taka książka składa się zazwyczaj z dwóch części, czyli: okładki oraz wkładu, które są ze sobą połączone mocnym klejem. Miękka oprawa jest elastyczna oraz nieco grubsza od standardowego papieru użytego w środku książki.

Wysoka jakość i niska cena

Użyte przez nas technologie podczas druku gwarantują wysoką jakość oraz niskie ceny. Nasze książki charakteryzują się dobrym przyleganiem kleju oraz wyższą wytrzymałością oprawy. Realizujemy zamówienia zarówno z małymi, jak i większymi nakładami. Pomimo tego, że jest to jedna z najtańszych form wydruku książki, to nadal wyróżnia się ona wysoką wytrzymałością oraz jakością.

Naszą ofertę specjalnie dostosowujemy do waszych potrzeb. Znajdziecie u nas takie formaty, jak: A5, A4 oraz B5. Jako wnętrze oferujemy papier offsetowy, kredowy oraz Munken Cream. Foliowanie okładki może być zarówno połyskowe, jak i matowe. Zamówienia realizujemy już od 50 sztuk, a nasze ceny są konkurencyjne. Wspieramy również naszych klientów w przygotowaniu odpowiedniego projektu graficznego. Jeżeli chcesz więc wydać wysokiej jakości książkę w miękkiej okładce, koniecznie skorzystaj z naszej oferty!