Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
kalendarze trójdzielne Economy druk online

kalendarze trójdzielne EconomyKalendarze trójdzielne EconomyKalendarz trójdzielny wizualizacja

Kalendarze trójdzielne są najczęściej spotykanym rodzajem kalendarza. Dzięki niemu na jednej planszy zobaczyć możemy miesiąc przeszły, bieżący oraz przyszły. W ten sposób jesteśmy w stanie zaznaczyć więcej ważnych dla nas dat. Warto pamiętać o tym, że takie kalendarze są także efektowną reklamą, która jest widoczna przez cały rok. Rozwiązanie to świetnie sprawdza się również w biurach.

Wydrukujemy dla was estetyczny kalendarz ścienny z indywidualną grafiką na główce oraz stopce. Będzie on wyposażony w dziurkę, która pozwoli na jego zawieszenie na ścianie. Jeżeli nie masz pomysłu na efektowne gadżety reklamowe, warto zdecydować się na kalendarze trójdzielne. Dzięki temu, że korzysta się z nich przez cały rok, będą one stale przypominały klientom o istnieniu waszej działalności.

Praktyczne i skuteczne rozwiązanie reklamowe

Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na tego typu rozwiązanie. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ kalendarze trójdzielne Economy pozwalają zwiększyć świadomość potencjalnych klientów o istnieniu marki. Taki gadżet przydaje się w każdym domu, gdyż pozwala on zaznaczyć ważne dla nas daty spotkań biznesowych, zjazdów rodzinnych czy wizyt u fryzjera lub kosmetyczki.

Nasza drukarnia oferuje wydruk wysokiej jakości kalendarza. Odpowiednio przygotowany projekt na potrzeby reklamy waszego przedsiębiorstwa skutecznie przyciągnie uwagę potencjalnych klientów. Zamówienia realizujemy już od małych nakładów, a nasze ceny są atrakcyjne. W ten sposób tworzymy przystępną ofertę dla każdego klienta. Kalendarze drukujemy w kolorze czerwonym oraz czarnym na wysokiej jakości papierze. Dołączamy także taśmę z czerwonym okienkiem, która umożliwia zaznaczenie bieżącej daty.

Szukasz skutecznego sposobu na reklamę? Zależy Ci na praktycznym gadżecie promocyjnym? W takim razie koniecznie zdecyduj się na kalendarz trójdzielny Economy i skontaktuj się z naszą drukarnią!