Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
płyty Hips druk online

płyty HipsPłyty Hips

Płyty Hips to panele o ogólnym składzie z tworzywa sztucznego, takiego jak polietylen lub polipropylen. Są one używane jako nośnik wszelkiego rodzaju inwestycji budowlanych, od fundamentów do ścian działowych. Płyty Hips są niezbędne do tworzenia precyzyjnych, trwałych i odpornych na zmiany temperatur konstrukcji. Powszechną metodą montażu tych paneli jest przyklejanie ich chemicznie lub termicznie.

Płyty Hips mogą być wykorzystywane w różnych typach projektów budowlanych, w tym izolacji budynków, montażu instalacji elektrycznych i wentylacyjnych oraz stawianiu ścianek działowych. Płyty Hips oferują trwałość i elastyczność dostosowaną do Twoich potrzeb budowlanych. Jednak są one także świetnym sposobem na zareklamowanie swojej firmy.

Wykorzystanie płyt Hips w reklamie

Druk grafiki na płycie Hips może być świetnym sposobem na wyróżnienie się i dekorację Twojej przestrzeni. Wybrana grafika jest drukowana bezpośrednio na płycie Hips, co oznacza doskonałą wytrzymałość. Zapewnia to długoterminowe zadowolenie podczas użytkowania z tego produktu. Technologia druku pozwala odtworzyć najdrobniejsze detale grafik, nadając olbrzymi potencjał dekoratorski każdej izolacji wykonanej w naszej drukarni. Możesz być pewny, że grafika będzie widoczna przez lata!

Oferta naszej drukarni

W naszej drukarni znajdziesz szeroki wybór formatów druku na płycie Hips. Oferujemy między innymi 30 x 40 cm, 40 x 60 cm, 50 x 70 cm, 60 x 80 cm, 70 x 100 cm, 100 x 140 cm. Możesz także zdecydować się na własny wymiar płyty Hips. Nasi klienci mają do wyboru także zadruk dwustronny 4/4 lub jednostronny 4/0. Wybieraj spośród różnych metod wykończenia: nawiercanie otworów czy frezowanie do dowolnego kształtu. Wysłane do nas pliki mogą zostać sprawdzone przez profesjonalnego grafika, dzięki czemu będziesz miał pewność, że projekt będzie dobrze wykonany. Oferujemy naszym klientom darmową wysyłkę gotowego produktu pod wskazany adres.