Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
folie wylewane (samochodowe) druk online

folie wylewane (samochodowe)Folie wylewane (samochodowe)

Folia wylewana jest najlepszym materiałem do oklejania samochodów. Świetnie sprawdza się ona na nieregularnych kształtach oraz na przetłoczeniach. Folia ta powstaje poprzez wylanie płynnej masy, dzięki czemu posiada ona właściwości odróżniające ją od innych materiałów. Właśnie z tego powodu korzystają z niej nie tylko osoby prywatne, ale także przedsiębiorcy. Reklama na samochodzie służbowym jest idealnym rozwiązaniem na pozyskanie nowych klientów.

Oryginalny sposób na reklamę

Pomimo ciągłego rozwoju marketingu internetowego, fizyczne nośniki reklamowe wciąż bardzo dobrze się sprawują. Folie wylewane są coraz częściej wybierane wśród przedsiębiorców, którzy chcą promować własny biznes wykorzystując do tego samochód. Warto wspomnieć o tym, że jest to dość tani materiał. Na takiej folii możesz umieścić informacje na temat swojej działalności, dane kontaktowe, zakres usług czy logo.

Czym wyróżnia się folia wylewana?

Największą zaletą tego materiału jest jego plastyczność oraz tak zwany efekt pamięci. Dzięki temu pod wpływem ciepła można ją rozciągać oraz dowolnie formować na zakrzywieniach czy nieregularnych kształtach. Po ponownym podgrzaniu folia powróci do swojego oryginalnego stanu. Ponadto bez problemu sprawuje się ona w warunkach zewnętrznych. Można więc liczyć na wysoką trwałość, przez co reklama na Twoim aucie będzie służyć o wiele dłużej.

Folia wylewana może być pokryta dodatkowo laminatem. Dzięki temu jest ona o wiele lepiej chroniona i jeszcze bardziej zwiększa trwałość materiału. W ten sposób folia będzie zabezpieczona przed wilgocią, promieniowaniem słonecznym czy uszkodzeniami mechanicznymi. Przygotowując estetyczną grafikę możesz liczyć na to, że reklama będzie przyciągać wzrok każdego przechodnia oraz kierowcy gdziekolwiek będziesz.

Oferta dostosowana do potrzeb klientów

Nasza firma oferuje wysokiej jakości druk folii wylewanych w dowolnym formacie. Dodatkowo umożliwiamy pokrycie jej laminatem wylewanym. Nasi klienci mogą wybrać aż do 30 wzorów. Wysłane do nas pliki mogą zostać sprawdzone przez profesjonalnego grafika. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz darmową wysyłkę.