Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
folie monomeryczne połysk druk online

folie monomeryczne połyskFolie monomeryczne połysk

Folia monomeryczna połysk jest świetną propozycją na powierzchnię reklamową dla przedsiębiorstw. Dzięki temu, że posiada ona wiele zastosowań, coraz więcej osób decyduje się właśnie na to rozwiązanie. Folię samoprzylepną można wykorzystać nie tylko jako materiał reklamowy, ale także jako dekoracyjny. Bez problemu można zamieścić na niej informacje na temat Twojej firmy, logo oraz inne grafiki.

Zalety folii samoprzylepnych

Folie te charakteryzuje przede wszystkim łatwa aplikacja oraz wysokie nasycenie kolorów. Z naklejeniem jej poradzi sobie każda osoba, nawet bez żadnego doświadczenia. Dlatego jest ona przyjazna każdemu przedsiębiorstwu. Dzięki intensywnym kolorom zwróci ona uwagę każdego przechodnia. Jest to więc świetna okazja, aby wyprzedzić konkurencję.

Zastosowanie folii monomerycznej

Folie monomeryczne połysk wykorzystuje się więc najczęściej w przestrzeniach handlowych. Łatwo nakleja się je na witryny sklepowe czy nawet na ściany. Możemy je spotkać także na pojazdach służbowych, drzwiach, czy meblach. Folia samoprzylepna przyda się więc każdej działalności, której zależy na przyciągnięciu większej liczby klientów. Wystarczy zaprojektować estetyczną grafikę, która będzie przykuwać wzrok każdego.

Montaż folii samoprzylepnych

Przed naklejeniem folii monomerycznej należy upewnić się, że powierzchnia jest zupełnie płaska. Wszelkie nierówności mogą sprawić, że nie będzie ona dobrze przylegać do podłoża. Pamiętajmy także o tym, żeby dany obszar był dokładnie oczyszczony oraz odtłuszczony. Dzięki temu reklama w formie folii samoprzylepnej będzie dłużej cieszyć nasze oko.

Oferujemy wysokiej jakości druk folii monomerycznych w atrakcyjnych cenach. Możesz wybrać według własnych potrzeb jej wymiar oraz ilość wzorów. Świetnym rozwiązaniem jest pokrycie folii samoprzylepnej laminatem, dzięki czemu będzie bardziej odporna na wszelkie uszkodzenia. W ten sposób będzie ona dłużej służyć nam jako reklama. Nasi klienci mogą liczyć również na darmową wysyłkę.