Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
folie monomeryczne mat druk online

folie monomeryczne mat



Folie monomeryczne mat

Folia monomeryczna matowa to uniwersalna powierzchnia reklamowa, która posiada szerokie zastosowanie. Idealnie nadaje się do szyldów oraz witryn sklepowych. Jeżeli chcesz, aby Twoja reklama wyróżniła się na tle innych, koniecznie zdecyduj się na folię samoprzylepną. Wykorzystywane są one na powierzchniach płaskich zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz budynku. Jest to świetna propozycja dla tych, którym zależy na łatwej aplikacji reklamy.

Zastosowanie folii monomerycznej mat

Najczęściej przedsiębiorcy decydują się na naklejanie takiej folii na samochody, szyldy, drzwi, ściany, meble czy nawet na pojazdy komunikacji miejskiej. Tak naprawdę folię monomeryczną mat możemy zastosować na każdej powierzchni, która jest pozbawiona tłoczeń oraz innych nierówności. Obszar, na który chcemy nakleić folię musi być oczyszczony oraz odtłuszczony. W ten sposób będziemy mieli pewność, że będzie nam ona długo służyć.

Folia monomeryczna mat może stanowić reklamę wielkoformatową, którą pokrywa się duże oraz płaskie powierzchnie. Najczęściej możemy ją spotkać w centrach handlowych. Folię tę wyróżnia łatwość aplikacji. Nie ma potrzeby w takim przypadku zatrudniania profesjonalnej ekipy montażowej. Z naklejeniem folii samoprzylepnej poradzi sobie każda osoba nawet bez doświadczenia.

Wysoka jakość druku folii samoprzylepnej

Nasza drukarnia oferuje pokrycie folii monomerycznej laminatem, który znacznie zwiększa odporność całego wydruku. W ten sposób Twoja reklama będzie odporna na wszelkie uszkodzenia. Gwarantujemy naszym klientom intensywne oraz trwałe kolory na folii. Wybierz odpowiedni dla siebie wymiar oraz ilość wzorów. W ten sposób dopasujesz ofertę do swoich wymagań. W naszej ofercie znajdziesz atrakcyjne ceny.

Umożliwiamy sprawdzenie plików przez profesjonalnego grafika. Dodatkowo korzystając z naszych usług można liczyć na darmową wysyłkę. Chcemy sprostać oczekiwaniom każdego klienta, dlatego oferujemy wysoką jakość druku oraz szybką realizację zamówienia.