Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
folie szronione druk online

folie szronioneFolie szronione

Folia szroniona pozwala na uzyskanie efektu piaskowania szkła. Jest on podobny do odbijanego światła od zmrożonej szyby. Folia ta stosowana jest najczęściej do dekoracji witryn oraz przeszklonych drzwi. Przydaje się ona także wtedy, kiedy zależy nam na prywatności. Dzięki niej możemy skutecznie ograniczyć widoczność do wewnątrz danego pomieszczenia. Nasza drukarnia oferuje wysokiej jakości zadruk folii szronionych, dzięki czemu możesz stworzyć ciekawą reklamę.

Prestiż i elegancja

Chroni ona dobrze przed światłem dziennym. Ze względu na możliwość jej wycięcia oraz zadrukowania, zakres wykorzystania takiej folii jest bardzo szeroki. Stosuje się ją wszędzie tam, gdzie znajdują się powierzchnie szklane. Bez problemu można więc okleić folią szronioną witryny sklepowe, biura czy gabinety. Można ją wykorzystywać zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.

Dodatkowo folia szroniona zwiększa elegancję oraz prestiż. Uzyskany dzięki niej efekt jest bardzo estetyczny. Dlatego często możemy ją spotkać np. w bankach. Przedsiębiorcy często decydują się na taką folię w celu zwiększenia prywatności w pomieszczeniach. Dzięki jej zadrukowaniu może ona pełnić funkcję dekoracyjną, informacyjną lub reklamową.

Folia szroniona – łatwość w montażu

Folię szronioną charakteryzuje przede wszystkim to, że jest bezproblemowa w montażu. Jest ona także bardzo trwała, dlatego nie musimy się martwić jej ciągłą wymianą. Co ważne, folie szronione są łatwe do usunięcia. Po jej odklejeniu nie zostają żadne ślady na szybie. Potrafi ona także maskować odciski palców, dzięki czemu jeszcze bardziej zwiększamy estetykę powierzchni szklanych. Warto również wspomnieć o tym, że zwiększają one bezpieczeństwo w przypadku wybicia szyby. Folia szroniona trzyma ze sobą rozbite kawałki szkła.

Nasza oferta

Zapewniamy naszym klientom wysokiej jakości zadruk na folii szronionej. Wpływa to znacznie na atrakcyjność całej reklamy. Oferujemy także jej dowolny format, dzięki czemu możecie dostosować ofertę do własnych potrzeb. Gwarantujemy niskie ceny za nasze usługi oraz darmową dostawę folii pod wskazany adres.