Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
folie OWV (okienne) druk online

folie OWV (okienne)

Folie okienne one way vision

Folie OWV (okienne)

Folia OWV (One Way Vision) służy do wykonywania reklamy okiennej. Świetnie nadaje się ona do oklejania witryn sklepowych czy szyb w samochodach. Folia ta spotykana już jest od wielu lat, szczególnie w centrach handlowych oraz pojazdach komunikacji miejskiej. Jest to świetny sposób na reklamę, która jednocześnie ogranicza widoczność pomieszczenia z zewnątrz. Posiada ona wiele zalet, dzięki którym coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na to rozwiązanie.

Czym wyróżniają się folie OWV?

Folia One Way Vision charakteryzuje się tym, że osoby oglądające reklamę na zewnątrz widzą tylko i wyłącznie nadruk. Natomiast od strony wewnętrznej można bez problemu zobaczyć co jest po drugiej stronie folii. Warto także wspomnieć o tym, że przepuszczają one światło do wewnątrz pomieszczenia. Jest to możliwe dzięki niewielkim otworom, które znajdują się po wewnętrznej stronie folii OWV.

Zastosowanie folii One Way Vision

Wszystkie te cechy charakterystyczne folii sprawiają, że jest ona chętnie wykorzystywana w komunikacji miejskiej. Można nią bez problemu okleić autobus, natomiast pasażerowie nadal będą mogli rozglądać się przez szyby. Projektując estetyczną grafikę możemy stworzyć naprawdę skuteczną reklamę, którą bez problemu zamieścimy na witrynach w naszym sklepie.

Folię OWV znajdziemy także na szybach w restauracjach, aptekach czy na samochodach służbowych. Wykorzystując folię One Way Vision możemy liczyć na to, że wnętrze pomieszczenia będzie bardziej ukryte, natomiast reklama zostanie świetnie wyeksponowana dla potencjalnych klientów. Warto wspomnieć także o tym, że jest ona łatwa w aplikacji. Poradzi sobie z nią każda osoba nawet bez doświadczenia.

Nasza oferta

Nasza drukarnia oferuje wysokiej jakości druk oraz konkurencyjne ceny. Nasi klienci mogą wybrać dowolny format folii OWV oraz liczbę wzorów. Dodatkowo oferujemy sprawdzenie plików graficznych przez profesjonalnego grafika. Korzystając z naszych usług możecie liczyć na darmową wysyłkę.