Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
folie Easy Dot druk online

folie Easy DotFolie Easy Dot

Easy Dot to folia, którą możesz z łatwością zamontować na witrynie sklepu czy oknie. Jej montaż jest prosty w obsłudze, dlatego każda osoba może ją przykleić bez obawy o powstające bąble. Nie wymaga ona specjalistycznej wiedzy, dlatego możesz sam zabrać się za jej maklejanie. Folia Easy Dot to świetny sposób na umieszczenie nazwy lub grafiki swojej firmy na oknie bez potrzeby zatrudniania profesjonalistów do montażu.

Zastosowanie folii Easy Dot

Folia ta umożliwia uzyskanie interesujących efektów, jeżeli zdecydujemy się na wycięcie jej w konkretnych kształtach. Nie każda naklejka musi być prostokątna, dlatego warto skorzystać z takiego rozwiązania. Nasza drukarnia oferuje wysokiej jakości druk, dzięki czemu w połączeniu z łatwą aplikacją możesz stworzyć naprawdę ciekawy nośnik reklamowy. Najczęściej folię Easy Dot spotkamy w przestrzeniach handlowych na witrynach sklepowych.

Łatwy montaż folii Easy Dot

Pomimo tego, że montaż folii jest naprawdę łatwy, musimy pamiętać o bardzo ważnej rzeczy. Konieczne jest oczyszczenie powierzchni z kurzu lub innych zanieczyszczeń. Mogą one wpłynąć niekorzystnie na właściwości klejące tego produktu. Dlatego warto zadbać o oczyszczoną oraz odtłuszczoną szybę lub plastik. W ten sposób uzyskamy trwałą oraz estetyczną naklejkę z reklamą naszego biznesu.

Czym wyróżnia się folia wielokrotnego użytku?

Folia Easy Dot charakteryzuje się bardzo szybką aplikacją. Dzięki temu, że jest ona wielokrotnego użytku można nanieść poprawki podczas jej przyklejania. Pamiętajmy jednak, żeby nie zabrudzić folii podczas demontażu, ponieważ może ona stracić właściwości klejące. Folię tę można bez problemu przenieść w inne miejsce. Stosuje się je zazwyczaj na płaskich powierzchniach, jednak sprawdza się ona świetnie także na tych lekko zakrzywionych.

Możemy wydrukować Twoją grafikę na folii oraz przyciąć ją do wybranego przez Ciebie kształtu. Oferujemy folię zarówno białą, jak i przezroczystą. Ważne jest dla nas dostosowanie oferty do każdego klienta, dlatego można wybrać własny wymiar folii Easy Dot. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz darmową wysyłkę.