Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
folie adhezyjne druk online

folie adhezyjneFolie adhezyjne

Wiele przedsiębiorstw decyduje się na drukowane nośniki reklamy, którymi ozdabiają swoją siedzibę. Dzięki nim można estetycznie wypełnić witrynę. Jednak nie zawsze można skorzystać z klasycznych wydruków i kleju. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie folia adhezyjna. Charakteryzuje się ona prostotą w montażu oraz demontażu.

Czym jest folia adhezyjna?

Folia adhezyjna przywiera do danego podłoża bez użycia kleju. Bez problemu przylega ona do wszystkich płaskich powierzchni. Może to być np. szkło, plastik, czy powierzchnie lakierowane. Z powodzeniem można je aplikować zarówno od wewnątrz, jak i zewnątrz szyby. Standardowo więc wykorzystuje się folie adhezyjne do oznakowania witryn oraz szyldów.

Zastosowanie folii adhezyjnej

Najczęściej folie adhezyjne wykorzystuje się w przestrzeni handlowej. Są one świetnym sposobem na ozdobienie sklepów np. w galeriach handlowych. Niektórzy nawet decydują się na oznakowanie taką folią swoich produktów. Samoprzylepna folia może stanowić świetną reklamę bez użycia kleju. Często możemy się z nią spotkać na ekranach czy powierzchniach, które łatwo się rysują. Mogą one skutecznie zabezpieczyć takie produkty.

Zalety folii adhezyjnej

Przede wszystkim największą zaletą folii adhezyjnej jest łatwość w montażu. Dzięki temu stanowi ona perfekcyjny nośnik reklamy. Nie trzeba w tej sytuacji korzystać z kleju, dlatego każda osoba może sobie poradzić z umiejscowieniem takiej folii na płaskiej powierzchni. Warto wspomnieć o tym, że folie te można wielokrotnie przyklejać oraz odklejać. Jeżeli więc popełnimy błąd lub zmieni się nasza koncepcja, możemy z łatwością oderwać folię bez zostawienia żadnych śladów.

Folia adhezyjna wyróżnia się również tym, że jest odporna na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne. Nie są jej straszne mrozy, deszcze czy śnieg. Jednak przed montażem folii musimy odpowiednio przygotować powierzchnię, na której będzie ona przylepiana. Mowa tutaj o dokładnym oczyszczeniu oraz odtłuszczeniu szyby czy plastiku.

W naszej ofercie znajdziecie folie adhezyjne białe oraz transparentne. Oferujemy format 100 x 100 cm lub 200 x 100 cm. Nasi klienci mogą także wybrać swój własny wymiar. Nasza drukarnia zajmuje się również wycinaniem folii do konkretnego kształtu.