Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
folie OWV odblaskowe (okienne) druk online

folie OWV odblaskowe (okienne)Folie OWV odblaskowe (okienne)

Folie OWV odblaskowe posiadają szerokie zastosowanie. Świetnie nadają się one na reklamę przedsiębiorstwa. Okleja się nimi zazwyczaj witryny sklepowe lub szyby samochodów. Dzięki temu, że są one odblaskowe, bardzo dobrze odbijają światło przez co zawracają na siebie uwagę. Folia One Way Vision jest coraz częściej wykorzystywana przez przedsiębiorców. Spotkać ją możemy w galeriach handlowych czy na pojazdach komunikacji miejskiej.

Charakterystyka folii OWV

Folię tę nakleja się na powierzchnie lustrzane. Dzięki zastosowanej technologii, osoby na zewnątrz pomieszczenia widzą tylko i wyłącznie nadruk, natomiast wewnątrz widać wszystko co jest po drugiej stronie. Można więc przyrównać działanie folii OWV do lustra weneckiego z tą różnicą, że możesz zawrzeć na nim swoją reklamę. Warto także wspomnieć o tym, że folia ta przepuszcza światło, dlatego nie musimy się martwić, że zabraknie nam naturalnego oświetlenia po oklejeniu witryny sklepowej.

Sposoby wykorzystania folii OWV odblaskowej

Dzięki swoim właściwościom folia OWV odblaskowa posiada szerokie zastosowanie w reklamie. Chętnie wykorzystuje się ją na pojazdach służbowych czy komunikacji miejskiej. Oklejając szyby samochodów czy autobusów możemy liczyć na to, że osoby wewnątrz będą mogły spokojnie się rozglądać. Folia OWV to także świetne rozwiązanie, jeśli chcemy okleić szyby w naszym sklepie bądź lokalu. Często możemy się z nią spotkać w restauracjach, stacjach benzynowych czy aptekach.

Oferta naszej drukarni

Oferujemy folie OWV odblaskowe z nadrukiem wysokiej jakości. Nasi klienci mogą liczyć na intensywne barwy drukowanych grafik. Zalecamy do dostosowania parametrów produktu do własnych potrzeb. Oferujemy dowolny format folii oraz liczbę wzorów. Wysłane do nas pliki mogą być sprawdzone przez profesjonalnego grafika. Znajdziecie u nas atrakcyjne ceny oraz darmową wysyłkę. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!