Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
długopis metalowy cosmo z grawerem druk online

długopis metalowy cosmo z grawerem

Długopis metalowy z grawerem laserowym

Długopisy reklamowe z grawerem pole grawerowania Długopisy reklamowe z grawerem kolory do wyboru

Grafikę należy przygotować w postaci wektorowej w pliku PDF, czcionki należy zamienić na krzywe. Plik należy wyeksportować bez spadów, znaczników etc.

Długopis z grawerem - ciekawy pomysł na prezent

Prezenty zindywidualizowane bardzo często są o wiele ciekawszą formą podarunku, niż te, które nie mają ściśle sprecyzowanego odbiorcy. Dedykacje, prywatne wpisy, to elementy, które sprawiają, że obdarowywany może poczuć się wyjątkowo. Ciekawym pomysłem prezentowym są więc długopisy z grawerem. Warto pamiętać o tym, że dzisiejsze technologie pozwalają na wygrawerowanie w ciągu kilku chwil dokładnie tego, na co mamy ochotę, jednocześnie wykorzystując do tego celu dowolną czcionkę czy jej krój. Długopis jest z jednej strony podarunkiem bardzo neutralnym, a jednocześnie przydatnym do celów użytkowych. Posiadanie wysokiej jakości długopisu czy pióra w swojej kolekcji domowej artykułów piśmienniczych sprawia, że komfort używania tego rodzaju rzeczy, zdecydowanie się zwiększa. Dobrze leżący w dłoni długopis z prywatną dedykacją, prezentuje się okazale. Warto pamiętać także o tym, że poza wszelkimi napisami, na długopisie można wygrawerować sobie także specjalny znaczek, logo czy niewielkich rozmiarów grafikę.

Jak można wygrawerować na długopisie specjalny napis?

Grawerowanie specjalnych treści na długopisie może przyjąć dwie ścieżki. Pierwszą jest samodzielne udanie się do miejsca, gdzie znajduje się maszyna do graweru. Dzięki czemu od razu można wykonać wszelkie niezbędne procesy. Drugą opcją, zdecydowanie bardziej popularną jest skorzystanie z usługi online. Tutaj jednak trzeba pamiętać o tym, że wykonanie tego rodzaju graweru wraz z przesyłką zajmie kilka dni. Klient wcześniej na stronie wybiera czcionkę oraz wielkość napisów, logo czy grafiki, jakie mają się znaleźć na długopisie. Należy zachować szczególną ostrożność, by nie popełnić błędu przy wpisywaniu konkretnych słów. Osoby grawerujące bowiem wykonują dokładnie taki napis, jaki został przesłany, dlatego też warto być uważnym także w tej kwestii.

Jak wykonywany jest specjalny grawer na długopisie?

Długopisy poddawane są procesowi grawerowania za pomocą specjalnego urządzenia z laserem. Laser wypala konkretną powierzchnię warstwy w długopisie, jednocześnie wydobywając pierwotny kolor, znajdujący się w wewnętrznej powierzchni. Kolor graweru jest zazwyczaj szary lub czarny. Może wyglądać jak efekt uzyskany za pomocą nadruku. Natomiast grawer na długopisie w porównaniu z nadrukiem wygrywa przede wszystkim tym, że napis nie ściera się pod wpływem ciepła palców podczas procesu pisania. Sterowanie urządzeniem laserowym do graweru odbywa się w sposób cyfrowy, a jakość wykonania sprawia, że zwykły długopis może okazać się wspaniałą pamiątką na lata. Ponadto długopis z grawerem, który ma być także estetycznym prezentem można zapakować w futerał, co doda jeszcze ekskluzywnego wymiaru naszemu prezentowi. Może być to także świetny dodatek do prezentu na różne okazje, jak zakończenie szkoły czy na przykład awans w pracy.

Długopisy z grawerem jako gadżety marketingowe - świetna forma reklamy

Długopisy z wygrawerowanym logo konkretnej firmy oraz hasłem reklamowym, to świetna opcja marketingu. Warto pamiętać o tym, że zakup długopisów nie jest drogim wydatkiem, a jednocześnie może przynieść bardzo wymierne korzyści. Świetnym rozwiązaniem, które cieszy się zainteresowaniem wśród konsumentów są takie gadżety, które z jednej strony są funkcjonalne, a z drugiej zaś mają w sobie element marketingowy. Nawet tak niewielkich rozmiarów przedmiot, jak długopis z grawerem podarowany jako bonus konsumentom sprawia, że zdecydowanie łatwiej przyjdzie im skorzystać z usług naszej firmy ponownie, jeśli będą szukali specjalistów w tej konkretnej dziedzinie. Dzięki wysokiej jakości dodatkowym gadżetom można poszerzać bazę stałych klientów, którzy będą chętnie do nas wracać. Dlatego warto postawić na ciekawy napis - sentencję lub humorystyczny aforyzm, dzięki któremu, kiedy nasi klienci będą korzystać z długopisu, to nasza firma, jej nazwa, będzie się utrwalać w świadomości konsumenta. Długopisy z grawerem mają wiele różnych zastosowań, dlatego warto wykorzystywać tę formę drobnego podarunku na różnych polach.

Długopisy reklamowe z grawerem kolory do wyboru