Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
płyty Dispa druk online

płyty DispaPłyty Dispa

Płyty Dispa łączą ze sobą funkcjonalność oraz ekologię. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które opiera się na specjalnym papierze z certyfikatem FSC, który w całości ulega recyklingowi. Płyty Dispa są więc świetną propozycją dla tych, którym zależy na środowisku. Produkt ten charakteryzuje się lekkością, ale przy tym jest bardzo sztywny. Można więc wykorzystać ten materiał podczas wszelkich akcji promocyjnych. Przedsiębiorcy cenią sobie ten nośnik reklamy ze względu na wysoką jakość, atrakcyjną cenę oraz podatność na obróbkę.

Czym wyróżnia się płyta Dispa?

Płyty Dispa posiadają gładką oraz białą powierzchnię, na której można zadrukować intensywne kolory. Łącząc to z estetyczną grafiką masz pewność, że zwrócisz na siebie uwagę potencjalnych klientów. Co więcej, płyta ta jest prosta w montażu oraz demontażu. Dzięki temu każda osoba poradzi sobie z tym zadaniem. Twoi klienci z pewnością docenią inwestycję w płyty Dispa. Poprzez pełną biodegradowalność nie wpływasz negatywnie na środowisko. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które powinno rozważyć każde przedsiębiorstwo.

Co otrzymujesz dzięki płytom Dispa?

Decydując się więc na płytę Dispa otrzymujesz optymalną płaskość oraz gładkość powierzchni. Nasza drukarnia gwarantuje wysoką jakość nadruku, dzięki czemu możesz stworzyć bardzo trwałą i estetyczną reklamę. Płyty te charakteryzują się wysoką stabilnością oraz sztywnością wzdłużną, jak i poprzeczną. Za pomocą tego produktu z pewnością wyróżnisz się na tle konkurencji. Wyślij do nas projekt graficzny, a nasz profesjonalny grafik go sprawdzi.

Skorzystaj z naszej oferty już dziś!

W ofercie naszej drukarni znajdziesz wiele różnych formatów płyt Dispa. Możesz także zdecydować się na swój własny. Zapewniamy zarówno druk jednostronny, jak i dwustronny. Klienci mogą także skorzystać z nawiercania otworów oraz frezowania płyty do dowolnego kształtu. Wykorzystywana przez nas technologia przy płytach Dispa to druk UV. Zamówienia realizujemy już od 1 sztuki, a wysyłkę otrzymujesz gratis!