Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
płyty Dibond druk online

płyty DibondPłyty Dibond

Płyty Dibond stanowią unikalne połączenie formy i funkcji dla każdej przestrzeni wewnętrznej i zewnętrznej. Opracowany w latach 60-tych XX wieku Dibond składa się z dwóch arkuszy ocynkowanej stali przekładanych polietylenowym rdzeniem, dzięki czemu jest lekki, a jednocześnie niezwykle sztywny i stabilny. Płyty Dibond mają wiele zastosowań, m.in. jako szyldy, stojaki i eksponaty, nadruki do dekoracji ścian, a nawet okładziny zewnętrzne budynków.

Wytrzymałe płyty Dibond

Płyty Dibond zyskały w ostatnich latach na popularności ze względu na swoją długotrwałą wytrzymałość, która jest odporna na zmiany temperatury, silne wiatry i inne trudne warunki atmosferyczne. Ich gładka powierzchnia dobrze nadaje się do zadruku materiałami takimi jak winyl lub grafika drukowana cyfrowo. To sprawia, że są one idealnym wyborem dla materiałów marketingowych, takich jak banery, wyświetlacze targowe, zewnętrzne wyświetlacze reklamowe, oznakowanie kierunkowe i inne.

Zastosowanie płyt Dibond

Płyty Dibond są doskonałym materiałem na oznakowania, wyświetlacze ścienne, a nawet projekty artystyczne ze względu na ich doskonałą trwałość. Płyty dibondowe składają się z dwóch warstw aluminium, które pokryte są plastikowym rdzeniem, dzięki czemu są lekkie i jednocześnie odporne na warunki atmosferyczne. Można je przycinać w niemal dowolny kształt za pomocą piły przeznaczonej do cięcia metalu. Płyty dibondowe można łatwo pomalować lub dostosować za pomocą winylu samoprzylepnego, co ułatwia tworzenie oszałamiających ekspozycji dla znaków i dzieł sztuki. Płyty Dibond są dostępne w różnych rozmiarach i wykończeniach, więc możliwości są niemal nieograniczone. Płyta Dibond to idealny materiał dla każdego, kto chce stworzyć piękną i trwałą reklamę.

Darmowa wysyłka

Nasi klienci mogą wybierać spośród wielu formatów płyt Dibond lub wybrać swój własny. Umożliwiamy zadruk jednostronny oraz dwustronny. Możesz także zdecydować się na nawiercanie otworów lub frezowanie do dowolnego kształtu. Wszelkie wysłane do nas pliki mogą być sprawdzone przez profesjonalnego grafika. Dzięki temu będziesz miał pewność, że projekt jest odpowiedni do wydruku.