Wizytówki przezroczyste

Określ parametry

Parametry do wyboru:

Sprawdzanie:

Automatyczne

Wybierz formę sprawdzania plików
Automatyczne Ręczne

Parametry stałe:

Podłoże:

PCV przezroczyste 0,5mm

Zaokrąglone narożniki:

Tak

Kolorystyka:

Kolor 4+0 UV błysk

Dodatkowy kolor biały:

Nie

Format karty:

85 x 54 mm

Wybierz tryb produkcji i nakład

Standardowy

dostawa
10 dni roboczych

Ekspresowy

dostawa
-

nakład

(szt.)

cena netto

(cena brutto)

cena netto

(cena brutto)

250

99.75 zł

(122.69 zł)

-
500

112.35 zł

(138.19 zł)

-
1 000

208.95 zł

(257.01 zł)

-
1 500

305.55 zł

(375.83 zł)

-
2 000

408.45 zł

(502.39 zł)

-
2 500

493.50 zł

(607.01 zł)

-

Zamów wybrany produkt

Cena:

netto: 99.75
brutto: 122.69

Przesyłka gratis.

Dostawa:

04 grudnia

Przy akceptacji plików i dokonaniu płatności w następny dzień roboczy do 17:00

Złóż zamówienie

Tryb zamówienia:

Standard

Parametry produktu:

Podłoże: PCV przezroczyste 0,5mm
Zaokrąglone narożniki: Tak
Kolorystyka: Kolor 4+0 UV błysk
Dodatkowy kolor biały: Nie
Format karty: 85 x 54 mm
Nakład: 250
Sprawdzanie pliku: automatyczne
0
 

Wizytówki przezroczyste, wyjątkowe!

 

Wizytówki przezroczyste PCV 0,5mm

 
Czy chciałbyś mieć wizytówki które sprawią że po ważnej rozmowie zostaniesz zapamiętany na dłużej? Takie, które sprawią, że będziesz postrzegany jako osoba nietuzinkowa? Jeśli odpowiedź brzmi TAK mamy dla Ciebie doskonałą propozycję. Wizytówki, które wprowadziliśmy do oferty są właśnie takie, nietuzinkowe, oryginalne i wyjątkowe. Pozwalają wyróżnić się z tłumu nie tylko jak do tej pory designem i samą wizualizacją graficzną ale również, a może przede wszystkim niespotykanym materiałem.Mowa o kartach, kształtem tradycyjnych ale drukowanych na materiale wyjątkowym, transparentnym PCV.
 
Wizualizacja Wizytówka przezroczysta
 
 
Wizytówki przezroczyste
 
 
 
 

Poznaj Technologię

 

Dodatkowy kolor biały

 
Wizytówki dające wyjątkowy efekt wizualny, są inne niż wszystkie, dają dodatkowe możliwości projektowania. Wybrane elementy mogą być poddrukowane białą farbą dodatkowo podkreślającą wyrazistość kolorystyki. Możesz być pewien, że wręczając taką wizytówkę kontrahentowi jej oryginalność nie umknie jego uwadze i zostaniesz zapamiętany jako osoba nietuzinkowa.
 

Obróbka końcowa, wykrojnik

 
W związku z tym, że arkusze pcv na których drukowane są karty mają większą tolerancję wymiarową tolerancja wymiaru przy wycinaniu gotowych kart przez wykrojnik jest również nieco większa. Co to oznacza? Obraz projektu na jednej karcie w stosunku do obrazu na drugiej karcie w ramach jednego nakładu może być nieznacznie przesunięty. Dlatego też nie zalecamy umieszczania ramek blisko krawędzi projektu.

Pliki do druku

 
Ponownie w odniesieniu do technologi projekt do druku należy przygotować w prowamie wektorowym np. Adobe illustrator. W przypadku wyboru poddruku białego załączamy do zamówienia 2 pliki. Jeden z grafiką właściwą do druku i drugi zaprojektowany również w formie obiektów wektorowych zdefiniowany w kolorze dodatkowym z poza palety CMYK i nazwany jako "Biały" i nasyceniu 100%. Oba projekty musza się pokrywać. Poddruku w kolorze białym nie należy stosować pod kolorem czarnym lub szarym oraz pod tekstami pisanymi drobnym krojem.
 

Ograniczenia Technologiczne

 
Kolorystyka - Na podłożu PCV kolorystyka może nieco różnić się od tej którą widzimy na ekranie lub wydruku tego samego projektu na papierze offsetowym lub kredowym ponieważ farby UV nie są 100% kryjące. Wynika to ze specyfiki tej technologii. Podłoża transparentne PCV w inny sposób absorbują farby podczas druku. Mogą również wystąpić różnice kolorystyczne między poszczególnymi sztukami w jednym nakładzie. Głębia czerni - Dla uzyskania najlepszej możliwej czerni należy w projekcie użyć koloru black 100% oraz pozostałych składowych z CMYK po 30%.
 

Wizualizacja Wizytówka przezroczysta przygotowanie do druku