89 521 33 34
Przeszukaj stronę

Plakaty

Potrzebujesz wydrukować plakat?

Szukasz drukarni, która zadba o najdrobniejszy detal wydruku?

Wykonamy dla Ciebie estetyczne, przyciągające uwagę plakaty.

Druk plakatów to nasza specjalność! Zaufaj nam i poznaj nasze możliwości!

Miejscem, w którym zajmujemy się profesjonalnym i estetycznym wykonywaniem plakatów jest nasza nowocześnie wyposażona drukarnia. Plakaty, które tam powstają cechują się doskonałą jakością druku. Ich kolory są intensywne i trwałe. Bez względu na to, czy jest to wydruk kolorowy, czy też czarno-biały, każdy jego rodzaj cechuje najwyższa jakość.

wizualizacja Plakaty w druku offsetowym, kolor jednostronnie, Formaty B1, A1, B2, A2, A3 wizualizacja Plakaty w druku offsetowym, kolor jednostronnie, Formaty B1, A1, B2, A2, A3

Wybierz format plakatu


Proponujemy drukowanie plakatów w formacie B1, B2, A1, A2, A3, na papierze kredowanym błyszczącym lub matowym. Każdemu z tych rozmiarów przypisane są różne możliwe rodzaje granulacji papieru. Dla plakatów B1 i A1 - będą to granulacje 100, 135 i 175 gr/m2, natomiast dla pozostałych formatów, dodatkowo 250 i 300 gr/m2.

Sam zdecyduj, która opcja najbardziej Ci odpowiada. Podpowiemy, że papiery o niskim stopniu granulacji doskonale nadają się do drukowania plakatów przeznaczonych do masowego kolportażu. Są one najczęściej wybierane przez osoby, które pragnąc zawiesić plakat w wielu miejscach decydują się na zamówienie dużego ich nakładu. Plakaty o granulacji 100 i 135 gr/m2 można najczęściej spotkać na słupach ogłoszeniowych, w witrynach sklepowych, czyli obiektach występujących w danym mieście w zdecydowanie dużej ilości. Natomiast wydruk na papierze o wyższych granulacjach pozwoli Ci bardziej prestiżowo zaprezentować to, co masz do przekazania szerokiemu gronu odbiorców. Ten wariant wydruku najczęściej zdobi tablice informacyjne przed kinem. Można go także spotkać w urzędach oraz biurach.

Wykonujemy drukowanie plakatów i kalendarzy listwowanych w pełnym kolorze CMYK. Oferujemy druk najwyższej jakości wraz z kontrolą densytometryczną zapewniającą bardzo dobre odwzorowanie kolorystyki projektu. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji druku oraz atrakcyjne ceny.

Wybierz poniżej format plakatu a następnie rodzaj papieru. Określ szczegóły zamówienia, zaakceptuj je, a my zajmiemy się resztą. Błyskawicznie wydrukujemy dla Ciebie plakaty i wyślemy na wskazany adres najszybciej jak to tylko możliwe.

Dlaczego warto wybrać profesjonalny druk plakatów?

Plakaty są doskonałym nośnikiem informacji o organizowanych koncertach, wystawach, zlotach, spotkaniach, konferencjach i innych masowych lub kameralnych wydarzeniach. Mogą one także przedstawiać ofertę usług lub produktów Twojej firmy. Estetycznie wydrukowane, opatrzone ciekawą grafiką, ulokowane w szklanej gablocie wiszącej na ścianie i znajdującej się wewnątrz lub na zewnątrz restauracji, pubu, siedziby firmy lub sklepu itp. stają się wyśmienitym medium informacyjnym o Twojej ofercie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że skoro już decydujesz się na druk plakatów, to chcesz by wyglądały one estetycznie, a tym samym pragniesz, aby ich celem było przyciągnięcie uwagi jak największej liczby odbiorców. Kwestię tę warunkują dwa podstawowe czynniki - projekt i druk. Są to niezwykle istotne elementy, które należy wziąć pod uwagę. I choć wydaje się to oczywiste, nierzadko można spotkać plakaty, które zamiast intrygować, pozostają obojętne przechodniom. Nie musi tak być, a my jako profesjonalna drukarnia plakatów jesteśmy tego najlepszym przykładem.

Nasze plakaty są wykonywane z największym zaangażowaniem. Rozumiemy potrzeby naszych Klientów, dlatego też każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Nasza praca jest dla nas prawdziwą pasją. Ogromną uwagę przykuwamy do jakości naszych usług. Wiemy, że o powodzeniu każdego materiału reklamowego decyduje jego projekt i wydruk. W tej kwestii jesteśmy specjalistami. Zaprojektujemy dla Ciebie ciekawą grafikę, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Drukowanie plakatów odbywa się na nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie maszynach, dzięki którym druk plakatów cechuje się doskonałą klasą wykonania.

Wykorzystaj naszą wiedzę i doświadczenie. Tym bardziej, że decydując się na druk plakatów w naszej firmie otrzymujesz usługę najwyższej jakości i w bardzo atrakcyjnej cenie. Ponadto, wszystkie powierzone nam zadania realizujemy w trybie ekspresowym.

Zapraszamy!